13.8 C
İstanbul
Pazartesi, Ekim 18, 2021

Feminizm = Gelin Mallığımızı Belli Edelim Nasıl Fikir Ama ?!

Birazdan okuyacağınız haber değilde daha çok bir blog gibi oldu ama eminim ki benle aynı düşüncede olanlar da olmayanlarda olacaktır olmayanlar dünyayı terk etsin oksijen israfları.

Biliyorsunuz arkadaşlar son dönemde “Güçlü Kadın” furyası başladı yada kadın güçlendirme filmleri furyasıda diyebiliriz.
Bu “Film”lerin özellikleri kendi iddialarına göre dez avantajlı grup olan kadınları ön plana çıkarmak kadınları güçlendirmek başka bir değiş ile “Kadınları düşündükleri için” bu filmleri yapıyorlar ve gerçektende bu filmler sayesinde toplumdaki kadınların daha güçlü olacağını iddia ediyorlar.

Ve tabii ki bizim gibi bu filmlere ızdıraplanan kişilere “Kadın düşmanı” diyorlar. Ama işin dahada komik yanı artık ızdıraplanmadan önce yine o tarz yeni bir film çıkıyor mesela Terminator : Dark Fate çıkıyor daha sonra çıkar çıkmaz hiç kimse ağızını açmadan hemen başlıyorlar “Bu film kadın düşmanlarını çok sinirlendirecek!” neden (?) çünkü filmlerine kötü diyen o insanları otomatikman “Siz kadın düşmanısınız siz kadınlar güçlensin istemiyorsunuz !” demek istiyorlar.

Şimdi bu önemli bir konu arkadaşlar biliyorsunuz ara ara filmlere deyiniyoruz. Bu günde “Gerçek Güçlü Kadın” ile “Gerzek Feminist”‘in arasında ki farka bakacağız. Bu önemli bir fark neden (?) çünkü genel olarak şunu görüyorum son dönemde “Kadın Güçlendirme” olayları sadece çıkan gerzek feministlerin gururunu yükseltiyor bu yaptıklarının erkeklere zarar verdiğini sanıyorlar fakat tam tersine kadınlara zarar veriyor.

Ve hatta aslında kadınlara değil geleceğin kadınları olacak genç kızlara zarar veriyorlar ve benim için önemli bir konu çünkü zaten kadın okurumuz yok. Pardon (:D) “Bayan” okurumuz yok. Biliyorsunuz bazen bayan oluyorlar bazen kadın. Erkeklere oranla azınlıkta bunlarında gerçekten güçlü insanlar olmalarını istiyorum. Benim için güçlü kadın kamyon süren kadındır. Benim için güçlü kadın sporda başarılı olan kadındır. Benim için güçlü kadın iş dünyasında başarılı olan kadındır. Gidip sanayi sitesinde çalışıp gık bile çıkarmayan güçlü kadındır. Bana göre bunlar güçlü kadındır. Ama bunlar güçlü kadın değil “Gerzek Feminstlerdir” gidip erkelere laf sokan yada gidip polislere laf sokan sonra bir şey olduğu zaman kendini yere atıp “#kadınaşiddet” diyip bağıran kadınlar güçlü kadın değildir kullanılan kadındır

. Ve Hollywodd’un “Walk” zihniyeti kadınlarıda ele geçirmeye çalışıyor. Gerzek feminist kadınları güçlendirmeye yaramaz. Gerzek Feminist filmler kadınları kullanarak özellikle herhangi bir sebepten dolayı erkeklere düşmanlık güden kadınları kullanıp yada geleceğin kadını olan genç kızları “Erkek düşmanı” yapıp bir gruba toplayabilmek için onların üzerinden politik prim sağlarlar. Yani gerzek feminist filmleri veya bilgisayar oyunları veya animasyonları veya herhangi bir şey kadınları güçlendirmeye yaramaz. Tam tersi onları yavaş yacaş radikal bir nefret grubu haline getirip, bundanda prim sağlamaya çalışanlara yarar.

Ve bence bunları yaptıran “İstanbul Sözleşmesi” “İstanbul Sözleşmesi” yüzünden karınca bile incetemeyen bir adamın 30 yılı iki kelime ile gidebiliyor “taciz etti”.

Ve hatırlıyorsanız 2017 8 Mart Dünya EMEKÇİ Kadınlar Günü dolayısyla biraraya gelen kalablık ellerinde “Hayatımıza Sahip Çıkıyoruz”, “Tabuları Yıkarım Bulaşıkları Yıkamam” yazılı pankartlar taşıyan binlerce kadın (kadınlığın yüz karası) ıslıklar atarak yürümüştü. Yalnız dikkat edin EMEKÇİ yazıyor orada ve yürüyüşe katılan tüm oksijen israfları evden kafasını dahi çıkaramayacak kadar üşengeç ne emekçiliği. Tabii onlar için erkeğe köpek demek bile bir başarı olduğu için bir şey diyemiyorum onlara göre emeçilermiş demek ki.

Bu kadar eşitlik düşkünü iseler askere gitsinler. Ben %100 eminim ki askere gideceği gün intihar eder bu yürüyüş yapan kadınlar. Feminizm kadın erkek eşitliğidir. Ancak feminist değilsen kadın düşmanısındır….

Bu benim ilk blog tarzı yazımdı içimi döktüm. Kahkaha ata ata yazdım bu yazıyı umarım aynı fikirdesinizdir benle. Feminzm geçici bir şey Allah’a trilyonlarca kez şükürler olsun.

Hatırlatırım ;

Komunizm para bulunca,
Feminizm eş bulunca,
Ateizm uçak sallanıncaya kadarmış.

m.h.bhttps://teknoadam.net
вочlе начат!п дz!пд тцкцгем

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Stay Connected

21,915BeğenenlerBeğen
2,985TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -

Latest Articles